1 2   Następna strona Ostatnia

"Dbajmy o lubuskie dla nas i dla przyszłości"


Pani Magdalena Adamczyck i Pani Katarzyna Szatkiewicz zostały wyróżnione za działania propagujące kształtowanie postaw ekologicznych wśród dzieci w projekcie "Dbajmy o lubuskie dla nas i dla przyszłości". Dzieci pod bacznym okiem kordynatorek z naszego przedszkola brały udział w wielu działaniach o charakterze ekologicznym i przyrodniczym.

Konkurs plastyczny ,,Śmieci nie palę, ale segreguję, bo przyrodę szanuję"

Ewa Ochej z grupy III została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Śmieci nie palę, ale segreguję, bo przyrodę szanuję". Organizatorami konkursu byli: Zakład Utylizacji Odpadów, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody i Przedszkole Miejskie nr 7 ,,Bajkowy świat" w Gorzowie Wlkp. Gratulujemy!

Wyścig rowerowy

17 maja w Cybince odbył się Festyn rowerowy, w któym wzięła udział nasza podopieczna, Michalina Plackowiak. Nasz dzielny przedszkolak był najlepszy w swojej grupie wiekowej, Michalina zajęła 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu !

Konkurs plastyczny "Łąki pełne motyli"

15 maja w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbyła się inauguracja konkursu plastycznego "Łąki pełne motyli", zorganizowanego przez  Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody wraz z Przedszkolem Miejskim nr 7, dla dzieci należących do przedszkolnych kół LOP w Gorzowie Wlkp. Dyplom i nagrodę za udział w konkursie otrzymała Wiktoria Cynarska z grupy III. Gratulujemy!

Grupa III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Mikołaj Siudek z grupy III otrzymał dyplom za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: "Jak można spędzić dzień bez komputera i telewizora?" zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 17 w Kędzierzyn- Kożle.

Grupa III, II

Międzygrupowy Turniej Sportowy

Dzieci z grupy III  i II otrzymały dyplom uznania za udział w Międzygrupowym Turnieju Sportowym. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem oraz umiejętnościami sportowymi. Gratulujemy!

Grupa III

II miejsce w konkursie Ligii Ochrony Przyrody grupa III


Dzieci z grupy III zajęły II miejsce w konkursie ,,Na najlepiej pracujące Przedszkolne Koło LOP”. Konkurencja była duża, jednak udało  nam się zająć tak zaszczytne miejsce. Dzieci otrzymały dyplom oraz książki o tematyce przyrodniczej. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny ,,Miś Uszatek w jesiennym plenerze"

 

Patryk Michalak z grupy III otrzymał dyplom za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ,,Miś Uszatek w jesiennym plenerze", zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 21  im. Misia Uszatka w Gorzowie Wlkp. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny

"Drugie życie śmieci"- konkurs plastyczny

Ewa Ochej z  grupy III otrzymała dyplom za udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym ,,Drugie życie śmieci'', zorganizowanym przez serwis Buliba.pl.

Konkurs plastyczny


Konkurs plastyczny „Recyklingowe ozdoby choinkowe”

Oliwia Olender i Ewa Ochej, z gr. III otrzymału dyplomy za udział w konkursie plastycznym "Recyklingowe ozdoby choinkowe". zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie na 10. Gratulujemy!

 

   1 2   Następna strona Ostatniaprojektowanie stron gorzów