1 2 3 4 5 6 7 8   Następna strona Ostatnia

Konkurs wewnątrzprzedszkolny "Przedszkolne łamigówki o zdrowiu"

Święto

Dzień Flagi Narodowej

Wycieczka gr III i IV

Wycieczka do Nadleśnictwa w Kłodawie

Dnia 22.04.2015 r. dzieci z grupy III i IV wyjechały na wycieczkę do lasu. Spotkały się tam z panem leśniczym Pawłem Dziadoszem, który w bardzo ciekawy sposób poprowadził zajęcia przyrodnicze, posługując się licznymi eksponatami i tablicami informacyjnymi. Naszą wizytę w nadleśnictwie zakończyło wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Konkurs LOP

Konkurs plastyczny "Ptaki zimą"

Turniej

V ANGIELSKI TURNIEJ PRZEDSZKOLI

Studium Językowe Perfect zorganizowało w dniu 26 marca 2015 roku V Angielski Turniej Przedszkoli, który odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 17 w Gorzowie Wielkopolskim. W turnieju brały udział przedszkolaki w wieku 5 - 6 lat. Każdy zespół liczył 3 osoby, którym asystował lektor języka angielskiego. W skład jury wchodzili Dyrektorzy placówek przedszkolnych oraz zaproszeni goście. Naszą placówkę reprezentowali Antonina Stankowska, Wanessa Kizielewicz i Paweł Piotrowski. Pytania i konkurencje nie były łatwe jednak przedszkolaki spisały się na medal i zajęły I miejsce. Gratulujemy naszym małym anglistom!

Przedstawienie

Dzień Wiosny

Dnia 20 marca 2015 roku w naszym przedszkolu na stałe zagościła Pani Wiosna. Wszystkie zwierzęta żyjące na łące przywitały Wiosnę, a Marzannę- symbol zimy, wysłaliśmy na zasłużone wakacje.

zapraszamy do galerii

Podziękowanie za udział w akcji "EKO DAR"

Kółko przyrodnicze

Od ziarenka do roślinki

Dnia 19.03.2015 r. bawiliśmy się w „ogrodników”. Każde dziecko dostało swoją paczkę nasionek, które musiało wysiać. Najpierw zrobiliśmy wgłębienia w ziemi, potem nasypaliśmy tam nasionek i ostrożnie zasypaliśmy ziemią. Na koniec podlaliśmy wszystkie roślinki. Doniczki z naszymi wizytówkami pięknie prezentują się w naszym kąciku przyrody. Będziemy pielęgnować i  obserwować, jak rosną nasze nowalijki i kwiatki.

Przedstawienie

Czerwony Kapturek

W poniedziałek 16 marca 2015 r. odwiedzili nas uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Strzelec Krajeńskich. Zaprezentowali bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. Dzięki przedstawieniu mogliśmy przenieść się w świat baśni Charles'a Perraulta i poznać baśniowe postacie. Rekwizyty przygotowane przez samych aktorów były zachwycające, bardzo się nam podobały. Przedstawienie dostarczyło nam wielu niesamowitych wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Test

Test z języka angielskiego
W dniu 10 marca 2015 r. w naszym Przedszkolu odbył się ,,Test Próbny dla 5 i 6-latków'' z języka angielskiego. Do finału, który odbędzie się 26 marca 2015 r. w Przedszkolu Miejskim nr 17 zakwalifikowali się: Antonina Stankowska, Wanessa Kizielewicz i Paweł Piotrowski. Trzymamy kciuki!

1 2 3 4 5 6 7 8   Następna strona Ostatnia

projektowanie stron gorzów