1 2   Następna strona Ostatnia

Projekt

Konkurs plastyczny ,,Zdrowym być, to zdrowo żyć"

Hania Bruździńska otrzymała dyplom i nagrodę za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Zdrowym być, to zdrowo żyć", organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Gorzowie Wlkp., w ramach projektu Eko Lubuskie.

                  

Konkurs

 XVIII Ogólnopolskim- XI Międzynarodowym Konkursie "Igłą Malowane”

Nasze przedszkole otrzymało dyplom za udział w XVIII Ogólnopolskim- XI Międzynarodowym Konkursie ,,Igłą Malowane”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego w Gorzowie Wlkp.

Konkurs

Konkurs Logopedyczno- Recytatorski

 

Antonina Stankowska z grupy IV otrzymała dyplom za udział w międzyprzedszkolnym konkursie logopedyczno- recytatorskim pod patronatem Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim pt. :,,Logopedyczne łamańce w polskiej literaturze dziecięcej- edycja II" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 11 im. Marii Kownackiej w Gorzowie Wielkopolskim.

Konkurs

Konkurs plastyczny ,,Sporty i zabawy zimowe"

Antek Matusiak z grupy IV zajął III miejsce w konkursie plastycznym ,,Sporty i zabawy zimowe" w kategorii 5,6- latki zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny

"Zimowe krajobrazy"

Marcel Buczyński i Maciej Wójcik z grupy IV otrzymali dyplom za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: "Zimowe krajobrazy", zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 2 w Łoniowej. Gratulujemy!

Konkurs

,,Trudne głoski to przygoda, która przedszkolakom się podoba".

    

Helena Majka z grupy III otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno- logopedycznym ,,Trudne głoski to przygoda, która przedszkolakom się podoba” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 12 w Siemianowicach Śląskich. Podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu otrzymała także pani Aneta Cinka. Gratulujemy!

LOP

I miejsce w konkursie Ligii Ochrony Przyrody

Nauczycielki Katarzyna Szatkiewicz i Joanna Kozłowska zdobyły I miejsce w konkursie ,,Na najlepiej pracujące Przedszkolne Koło LOP”. Konkurencja była duża, jednak udało  nam się zająć tak zaszczytne miejsce. Gratulujemy!


Wyróżnienie

,,Ptasie Królestwo"

Szymon Dura z grupy IV otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ,,Ptasie Królestwo" organizowanym przez Przedszkole nr 1 oraz Przedszkole nr 3 w Kolbuszowej.

Konkurs

"Z Misiem Uszatkiem zdrowo i bezpiecznie"


Wanessa Kizielewicz, Zuzanna Donaj i Aleksander Borowski z gr. III otrzymali dyplom za udział w konkursie plastycznym " Z Misiem Uszatkiem zdrowo i bezpiecznie"organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 21 w Gorzowie Wlkp.


Konkurs

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. ,,Czy wy wiecie, czy wy wiecie, jeże mieszkają w lesie".

Pani Katarzyna Szatkiewicz i pani Aneta Cinka otrzymały podziękowanie za przygotowanie dzieci do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Czy wy wiecie, czy wy wiecie, jeże mieszkają w lesie" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 7 im. Barbórki w Rudzie Śląskiej.

   1 2   Następna strona Ostatniaprojektowanie stron gorzów