ulotki

W ramach promocji projektu "Mali Odkrywcy"  realizowanego przez nasze przedszkole zostały wydrukowane i rozdane ulotki informacyjne. Miały one na celu poinformowanie o naborze do nowo utworzonego oddziału.

strona

Dnia 1 sierpnia na stronie internetowej przedszkola została umieszczona informacja o projekcie "Mali Odkrywcy". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Na stronie internetowej ukazało się ogłoszenie informujące o naborze 15 dzieci do nowego oddziału "Mali Odkrywcy".

baner

Na budynku przedszkola zawisł baner informujący o realizacji projektu w naszej placówce.

gazeta

Ogłoszenie o naborze do grupy "Mali Odkrywcy" ukazało się również w lokalnej prasie.

projektowanie stron gorzów