Wycieczka do Parku Dinozaurów

20190626_114227

Wycieczka do Świata Dinozaurów już za nami. Na początku   największym wyzwaniem była leśna ścieżka edukacyjna z czterdziestoma naturalnej wielkości modelami prehistorycznych gadów… Aż 700 metrów krętej ścieżki zatopionej w zieleni lasu prowadzi przez okresy geologiczne pokazując jak rozwijało się życie. W świat geologii wprowadziła nas pani przewodnik, która kolejno omawiała gady, a także odpowiadała na pytania zadawane przez naszych przedszkolaków.  Wielką frajdę sprawiły dzieciom warsztaty plastyczne – kolorowanie dinozaurów i muszelek oraz oglądanie bajki pt: „Dink”. Kolejną atrakcją dla dzieci okazał się plac zabaw, gdzie miały możliwość swobodnej zabawy i odkopywać szczątki dinozaura. Wycieczkę możemy zaliczyć do naprawdę udanych. Atrakcji było mnóstwo.