Pożegnanie absolwentów

dav

„Żegnamy się z przedszkolem, z lalkami, z zabawkami

A z największym żalem, z naszymi paniami.

Zaraz po wakacjach będziemy już w szkole

A w myślach nam zostanie przedszkole wesołe.”

W środę 19 czerwca br. w naszym przedszkolu miała miejsce piękna uroczystość – pożegnanie absolwentów naszego przedszkola z grupy IV „Obserwatorzy”. Przedszkolaki zatańczyły krakowiaka, za którego zostali nagrodzeni ogromną ilością braw, przedstawiły program artystyczny. Występom towarzyszyła radość, oklaski oraz łzy i wzruszenie. Po zakończeniu występów, głos zabrała Pani Dyrektor Przedszkola Bożena Skoczna, dziękując dzieciom za występ i życząc im dalszych sukcesów w szkole, a także rodzicom za współpracę. Głos zabrały również nauczycielki, które opiekowały się grupą od kilku lat oraz rodzice, którzy serdecznie podziękowali za edukację przedszkolną. Dzieci na pamiątkę ukończenia edukacji przedszkolnej otrzymały książki, dyplomy, pamiątkowe Foto- książki, upominki. Po wręczeniu dyplomów i podziękowań, przyszedł czas na słodki poczęstunek.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a także bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.