Konkurs Języka Angielskiego u „Małych Odkrywców”

P1370418

W poniedziałek 17 czerwca 2019 r. przedszkolaki sprawdziły swoją wiedzę, zdobytą dotychczas na zajęciach języka angielskiego, w wewnątrzprzedszkolnym konkursie „English Language Competition”. Była to doskonała okazja by poćwiczyć rozumienie ze słuchu oraz pokonywać swoją nieśmiałość. Dwoje przedstawicieli z każdej grupy rywalizowało w kilku konkurencjach: liczyli w języku angielskim, robili zakupy na straganie, bawili się kolorami. Dzieci nazywały w obcym języku części ciała, zwierzęta mieszkające na farmie, wylosowane zabawki, a także układali puzzle z pociętych zdjęć. Ostatnim zadaniem małych anglistów było odnalezienie skrzyni ze skarbami. Zamienili się na ten moment w piratów i wyruszyli z mapą skarbu i lunetą na poszukiwania. Każdy zespół doskonale sobie poradził z kolejnymi konkurencjami i na koniec dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i nagrody.