Pożegnanie absolwentów z grupy VI „Badacze”

IMG_6612

„Żegnamy się z przedszkolem, z lalkami, z zabawkami

A z największym żalem, z naszymi paniami.

Zaraz po wakacjach będziemy już w szkole

A w myślach nam zostanie przedszkole wesołe.”

W środę 20 czerwca br. w naszym przedszkolu miała miejsce piękna uroczystość – pożegnanie absolwentów naszego przedszkola z grupy VI „Badacze”. Przedszkolaki zatańczyły poloneza, za którego zostali nagrodzeni ogromną ilością braw, przedstawiły program artystyczny. Występom towarzyszyła radość, oklaski oraz łzy i wzruszenie. Po zakończeniu występów, głos zabrała Pani Dyrektor Przedszkola Bożena Skoczna, dziękując dzieciom za występ i życząc im dalszych sukcesów w szkole. Głos zabrały również nauczycielki, które opiekowały się grupą od kilku lat oraz rodzice, którzy serdecznie podziękowali za edukację przedszkolną. Dzieci na pamiątkę ukończenia edukacji przedszkolnej otrzymały książki, dyplomy i pamiątkowe Foto- książki. Po wręczeniu dyplomów i podziękowań, przyszedł czas na słodką niespodziankę.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a także bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.