Pożegnanie absolwentów z grupy V

tyt

„Tak niedawno żeśmy się poznali,
a już pożegnania nadszedł czas.
Tyle żeśmy ze sobą przebywali,
a dziś już wspomnienia łączą nas.”

Dzień 19 czerwca 2018 roku dla jednych był zwykłym dniem, ale dla nas był to wyjątkowy dzień: uroczysty, radosny, a jednocześnie pełen zadumy i wzruszeń. W naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania absolwentów. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi starszakami, chętnymi do poznawania nowych, coraz trudniejszych zadań- gotowymi do pójścia do szkoły. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.
Przedszkolaki przygotowały specjalnie na tę okazję specjalny program artystyczny- był polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i albumy. Były także  życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor i Rodziców.
Tak to już jest, coś się musi skończyć, aby móc wejść w nowy, kolejny etap życia. Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie; dzieciom życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.