Pierwsza Poprzednia strona  1 2 3 4 5   Następna strona Ostatnia

Wycieczka

Wycieczka do Nowego ZOO w Poznaniu

17 czerwca 2015 roku, przedszkolaki z grupy III i IV wybrały się na wycieczkę autokarową do NOWEGO ZOO w Poznaniu. Największy podziw wśród dzieci wzbudziły żyrafy i słonie. Z wielkim zachwytem  obejrzały przepiękne, kolorowe motyle. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył dzieciom wiele radości. Był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Pełne nowych wrażeń wróciły do przedszkola, gdzie już czekali stęsknieni rodzice.

Korowód

Korowód wrażliwości

16 czerwca 2015 roku, dzieci z gr. III „Badacze”,  uczestniczyły w V Korowodzie Wrażliwości.  Został on zorganizowany  przez Hospicjum Św. Kamila i gorzowskie przedszkola, w
tym także i nasze. Udział w takich przedsięwzięciach uczy dzieci wrażliwości na potrzeby osób chorych, akceptacji, solidarności społecznej i  współpracy już od najmłodszych lat.

Informacja na stronie -

Dzień Dziecka

W poniedziałek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Rozpoczęliśmy go w amfiteatrze oglądając koncert charytatywny "Serce dla Basi". Mimo niesprzyjającej pogody reszta część dnia upłynęła na miłej zabawie przy dziecięcych przebojach oraz sportowych konkurencjach.

Teatrzyki

XIV Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

19 maja 2015 roku, przedstawiciele dzieci z grupy III i IV wystąpili w Teatrze im. Juliusza Osterwy. Przedstawienie odbyło się w ramach XIV Gorzowskiego Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych, którego hasłem były „Skrzaty i krasnoludki w literaturze dziecięcej”. Dzieci z naszego przedszkola przedstawiły bajkę pt. „Trzy wesołe krasnoludki”.

Konkurs,,Szkoła Marzeń"

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym "Szkoła Marzeń", nad którym patronat objęła pani Senator Rzeczypospolitej Polskiej Helena Hatka. 18 maja 2015 roku w Galerii ,,Pod Kopułą" na parterze Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac konkursowych. Gratulujemy!

XI Spartakiada Sportowa

XI Spartakiada Sportowa Przedszkoli Miejskich Gorzowa Wlkp.

16 maja 2015 roku, w hali Zespołu Szkół nr 20, stawiły się drużyny z 27 gorzowskich przedszkoli. Hasłem przyświecającym tegorocznej XI Spartakiadzie Sportowej  było „Znaki drogowe znamy, o bezpieczeństwo dbamy”. Przedszkolaki dawały z siebie wszystko przy kolejnych konkurencjach w wyścigach rzędów, wspomagane głośnym dopingiem z trybun. Dzieci w nagrodę za wspaniałe współzawodnictwo oraz wiedzę na temat znaków drogowych otrzymały medale, puchar oraz nagrody.

Nadanie imienia

Uroczystość nadania imienia- 21 maja 2015 r.

To był wielki dzień!!  W Teatrze im. Juliusza Osterwy odbyła się uroczystość nadania imienia naszemu przedszkolu. Wielkie świętowanie rozpoczęło się o godz. 10.00, wraz z zaproszonymi gośćmi, rodzicami, dziadkami udaliśmy się w wielką podróż do fantastycznych krain. Dziękujemy wszystkim za cudowne spotkanie i dzień pełen wrażeń.

Uroczystośc nadania imienia Przedszkolu Miejskiemu nr 4- podziękowania

Mówią o nas:

Piszą o nas
O zbliżającej się uroczystości nadania imienia robi sie już głośno. Zapraszamy do przeczytania informacji na stronie.

Dzień otwarty

Dnia 5 marca 2015 r. nasze przedszkole szeroko otworzyło swoje drzwi dla przyszłych przedszkolaków. Maluchy odważnie przekraczały próg przedszkola. Wraz z Rodzicami mogły zobaczyć jak wyglądają nasze sale i wypróbować wszystkie zabawki. Po tak mile spędzonych chwilach dzieci z pewnością nie będą mogły doczekać się chwili powrotu do przedszkola.

Pierwsza Poprzednia strona  1 2 3 4 5   Następna strona Ostatnia

projektowanie stron gorzów