Przyjaciel Gorzowskiej Oświaty –radosne święto dla naszej społeczności przedszkolnej.

11

W naszym mieście tradycją jest, że podczas inauguracji każdego roku szkolnego odbywa się wręczenie przyznanego honorowego tytułu : Przyjaciela Gorzowskiej Oświaty. Tak było i tym razem.
1 września 2015r. o godz. 12.00 w gorzowskiej filharmonii miała miejsce miejska inauguracja roku szkolnego 2015/16. Jednym z punktów tej uroczystości było wręczenie tytułu Przyjaciela Gorzowskiej Oświaty. Nasza placówka delegowała do tego zaszczytnego wyróżnienia trzech rodziców : Piotra Bamber – właściciela firmy CYPRYS, Mariusza Pawłowskiego – właściciela firmy ANKOR, Marcina Wróblewskiego – właściciela Zakładu Remontowo-Budowlanego. Są to rodzice, którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju naszego przedszkola, a co za tym idzie gorzowskiej oświaty. Byli zawsze bardzo zaangażowani w nasze sprawy i zawsze pomocni. Społecznikostwo i skromność to ich naturalne cechy charakteru. Ponadto mieli w sobie niesamowitą zaletę, która w dzisiejszym rozpędzonym świecie jest rzadkością: potrafili się wspólnie porozumieć i wykonać wielkie- małe rzeczy dla naszej społeczności przedszkolnej.

Dlatego przy tej okazji pragnę w szczególny sposób bardzo podziękować wyróżnionym rodzicom. Życzyć im dużo zdrowia i sukcesów w pracy zawodowej i w rodzinie. Ufam jednocześnie, że zawsze warto jest inwestować w rozwój małego dziecka, bo przecież wszyscy wierzymy w to, że już niedługo wyrośnie z niego dobry człowiek.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4
„Mali Odkrywcy”
Bożena Skoczna

czytaj na stronie:

logo_przystan

11 9 8 7