Pasowanie na Przedszkolaka.

20171124_084700

W dniu 24.11.2017r. dzieci grupy najmłodszej przeżyły  pierwszą ważną uroczystość: „Pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci prezentując przygotowany program artystyczny udowodniły, że zasługują na miano „prawdziwego przedszkolaka”. Maluchy były bardzo przejęte, ale poradziły sobie znakomicie, za co zostały nagrodzone ogromnymi brawami. Punktem kulminacyjnym uroczystości był akt pasowania, którego dokonała Pani dyrektor  przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka dużym ołówkiem. Moment ten wzbudził wśród maluchów najwięcej emocji. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia  dzieci otrzymały dyplomy oraz słodką niespodziankę. Na zakończenie uroczystości dzieci zostały poczęstowane tortem, upieczonym przez mamę Amelki.