Zebranie z Rodzicami

Drodzy Rodzice!
Dnia 7 września 2015 roku (poniedziałek), o godz. 16.30, odbędą się zebrania z rodzicami. Ze względu na ważność poruszanych spraw prosimy wszystkich o przybycie.

Witamy

Początek roku szkolnego

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Przypominamy!

Nasze przedszkole czynne jest w godzinach: 600-1700. Od 8.30 – 9.00 przygotowanie do śniadania-Śniadanie. Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.30!!

"Trzymaj Formę"

Informacja
Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. informuje, iż Państwowa Inspekcja Sanitarna realizuje na terenie województwa lubuskiego program profilaktyki nadwagi i otyłości ,,Trzymaj Formę”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci, młodzieży i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. Nasza placówka bierze udział w tej akcji.

Płatność za przedszkole

Drodzy Rodzice!!
Podajemy nowy numer konta, na które dokonujemy płatności za przedszkole:
PKO BP ODDZIAŁ 1 W GORZOWIE WLKP.
34 1020 1954 0000 7402 0151 2987

Jednocześnie informujemy, że numer konta rady rodziców pozostaje bez zmian!
projektowanie stron gorzów