1 2 3 4 5   Następna strona Ostatnia

Konkurs plastyczny

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,MAMA TATA i JA"

Prace plastyczne Hanny Bruździńskiej i Ewy Ochej zgłoszone do Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,,MAMA TATA I JA" zostały wstępnie zakwalifikowane do dalszego etapu konkursu. Trzymamy kciuki.
Prace konkursowe widoczne są na stronie: http://ifcasfoundation.org/contest/mama29.html

Dni adaptacyjne

Dni adaptacyjne

Coś zimnego

Pyszne lody dla ochłody

Kolorowe wakacje

Malujemy kredą

Konkurs

,,Molik książkowy"

Wakacje na wesoło

Pokaz mody ekologicznej

Dnia 01.07.2015 r. w naszym przedszkolu odbył się Pokaz Mody Ekologicznej. Była to doskonała okazja, aby przypomnieć przedszkolakom jak ważne jest dbanie o środowisko. Zaprezentowane kreacje były naprawdę wyjątkowe, a dzieci w roli modelek i modeli sprawdziły się doskonale.

 zapraszamy do galerii

Akcja

Akcja "Bezpieczne Wakacje"

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.
Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów.

Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

Zapraszamy na stronę:

Zakończenie roku szkolnego

Pożegnanie przedszkola

24 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy IV uroczyście pożegnały swoje przedszkole. Specjalnie na tę okazję przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały program artystyczny. 5 i 6-latki podziękowały paniom nauczycielkom, woźnym, kucharkom oraz wszystkim tym, którzy ciężko pracowali, aby okres przedszkolny upłynął w beztroskiej atmosferze. Pani Dyrektor Bożena Skoczna wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. Nie zabrakło łez wzruszeń i miłych słów. Dzieciom życzymy wielu sukcesów i przede wszystkim udanych wakacji.

zapraszamy do galerii

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego, świętowały dzieci z gr.III "Badacze."’ Swoją uroczystość obchodziły we wtorek 23 czerwca 2015r.. Dzieci przygotowały ciekawy program artystyczny. Śpiewały, tańczyły, recytowały. A co najważniejsze. każdy, za swoją ciężką pracę  otrzymał dyplom i upominek. Po części oficjalnej spędziliśmy czas na miłych rozmowach przy pysznych ciastach.

zapraszamy do galerii

Eko Lubuskie

Projekt Eko Lubuskie

   1 2 3 4 5   Następna strona Ostatniaprojektowanie stron gorzów