Rozpoczęcie naboru na rok szkolny 2021/22- przyjmowanie wniosków w placówce

UWAGA1

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 1 marca i zakończy się 12 marca 2021 r.

Informacja dla rodziców jak wejść na stronę naboru
1. Wchodzimy na główną stronę www.gorzow.pl
2. Na dole strony klikamy w kafelek E-URZĄD
3. Następnie na stronie E-Urzędu wybieramy kafelek o nazwie „Edukacja”:
4. Kolejno dalej klikamy „Nabory”:
5. Wybieramy interesujący nas nabór:
6. Po wybraniu konkretnego naboru zostajemy przekierowani na stronę z naborem do przedszkoli lub szkół podstawowych:  http://www.gorzow.pl/

Rejestracja elektroniczna dziecka.

Po elektronicznej rejestracji należy wydrukować wniosek!

Starannie i czytelnie wypełniony wniosek i oświadczenia złożyć poprzez dostarczenie do placówki pierwszego wyboru osobie upoważnionej do odbioru. Dokumentację prosimy włożyć do podpisanej koperty lub koszulki. Kopertę wrzucamy do skrzynki, która będzie się znajdować w holu przedszkola, jednocześnie potwierdzając złożenie wniosku wpisaniem się na listę.

Przyjmowane będą osoby pojedynczo, w maseczce; w korytarzu może przebywać jedna osoba oczekująca, pozostałe czekają na swoją kolej na zewnątrz budynku.
W przypadku braku wymaganych podpisów i innych istotnych danych będziemy Państwa powiadamiać telefonicznie do ich uzupełnienia.

Godziny przyjmowania wniosków- od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30- 16.00.