Ważne informacje organizacyjne dla rodziców dzieci 3-letnich.

ważne!1
W związku z panująca pandemią COVID-19 i wprowadzonymi bardzo dużymi ograniczeniami organizacyjnymi, informujemy, że nie odbędą się zaplanowane wcześniej zebrania z rodzicami i zajęcia adaptacyjne z rodzicami i dziećmi.

Bardzo prosimy Rodziców, aby zapoznali się z informacjami zamieszczonymi poniżej.
– adaptacja dziecka 3-letniego w przedszkolu,
– upoważnienia do odbioru dziecka,
– ankieta o dziecku,
– formularz nadania konta dziecka w systemie tzw: iPrzedszkolu.

Dokumenty prosimy wypełnić i w formie elektronicznej odesłać na przedszkolny adres mailowy- p4@edu.gorzow.pl

Ważne:
Ewidencja obecności Państwa dziecka w przedszkolu odbywa się w naszym mieście od roku poprzez komunikator iPrzedszkole. W tym celu Rodzic zobowiązany jest do podania danych, które posłużą do założenia konta dziecka: http://pm4-gorzow.pl/?p=21615.

Logowanie będzie możliwe dopiero po utworzeniu konta przez administratora witryny- pojawi się osobne ogłoszenie informujące o możliwości logowania się na konto.

Koszt karty wynosi: 8,50 zł. ( razem z przesyłką). Każdy rodzic zamawia tyle kart ile będzie potrzebował ( np: dla dziadków czy starszego – pełnoletniego rodzeństwa). Pieniądze należy przelać na konto Rady rodziców Przedszkola Miejskiego nr 4 MALI Odkrywcy – Bank GBS nr konta: 02836300040008971530000001
( Podczas dokonywania wpłaty należy podać informację czego dotyczy wpłata oraz imię i nazwisko dziecka + ilość kart).

Prosimy, aby wyprawkę trzylatka przynieść do przedszkola w dniach 24-31 sierpnia 2020 r. w godzinach otwarcia przedszkola. Pragniemy, aby podczas naszego pierwszego spotkania najważniejsze było dziecko, a nie rzeczy które Państwo przyniosą.

ADAPTACJA DZIECKA TRZYLETNIEGO

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA