Konkurs „Nakręć się na czytanie!”- zapraszamy do udziału

nakr_si_ na_czytanie!

Klub Czytających Rodzin „Przystanek Czytankowo” oraz Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. ogłasza konkurs czytelniczy dla rodzin z województwa lubuskiego pod nazwą „Nakręć się na czytanie!”. Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa, zachęcenie mieszkańców województwa lubuskiego do spędzania wolnego czasu z książką, kreatywnego podejścia do książki oraz podejmowania działań twórczych z książką przez dzieci i dorosłych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Zadanie konkursowe

Zareklamowanie ulubionej książki dla dzieci i młodzieży w formie krótkiego filmu – rodzaj i gatunek literatury dowolny. Czas projekcji filmu jest ograniczony do 3 minut (dłuższe nie będą  podlegać ocenie).

Prace będą przyjmowane do 10 lutego 2017 r. (włącznie).

Atrakcyjne nagrody:

– książki dla dzieci i młodzieży;
– miesięczny karnet na dowolne zajęcia w Księgarni Kle Kle;
– rodzinna sesja zdjęciowa od Limon Dagmara Bandera.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Karta zgłoszeniowa