Bal przebierańców w przedszkolu- „W krainie bajek”

tyt

W dniu 10.01.2018r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermana, Batmana,….nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. W tym dniu wyruszyliśmy w podróż do  KRÓLESTWA BAJEK. Podczas naszej karnawałowej podróży spotkaliśmy Babę Jagę, Królową Śniegu i Kopciuszka. Dzieci świetnie się bawiły w rytmie samby, walczyka i wielu innych dobrze znanych utworów. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy za rok.