Z wizytą przedświateczną w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim

tyt

Dnia 06. 12. 2017 r. dzieci z grupy VI „Badacze” były gośćmi Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Podczas spotkania z wojewodą dzieci z zainteresowaniem wysłuchały informacji o codziennej pracy i zadaniach wojewody. W podziękowaniu za spotkanie przedszkolaki wręczyły drobne upominki i kartki świąteczne oraz obietnicę zaproszenia na rewizytę. Następnie dzieci odwiedziły Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Z zaciekawieniem obserwowały pracę operatorów numeru 112 oraz dowiedziały się w jakich sytuacjach należy dzwonić pod numer 112 i jak prawidłowo rozmawiać z dyspozytorem. Na zakończenie przedszkolaki spotkały się z Dyrektorem Generalnym Urzędu Panem Romanem Sondejem, któremu złożyły życzenia świąteczne. To było wyjątkowe i radosne spotkanie.