Szlachetna Paczka

szlachetna paczka

W tym roku nasze Przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do akcji Szlachetna Paczka. Jest to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Organizatorem jest Stowarzyszenie WIOSNA. Na dwa tygodnie przed Świętami wybrana przez nas Rodzina otrzyma paczkę odpowiadającą ich indywidualnym potrzebom. Wierząc w siłę, jaka drzemie w tak dużej liczbie Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola oraz Pracowników podjęliśmy się tego zadania.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcecie tę paczkę zrobić razem z nami.

Od 20.11.2017 do 8.12.2017 można przynosić do Przedszkola potrzebne artykuły.

Potrzeby rodziny:

– Żywność trwała:

Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej,

Konserwy rybne, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach

– Środki czystości

Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący,

Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów

– Wyposażenie mieszkania

Koc, Ręczniki, Pościel

Wszyscy Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 4 ,,Mali Odkrywcy”